آگهی مزایده عمومی شهرداری شاندیز (نوبت اول و دوم )
شهرداری شاندیز در نظر دارد به استناد مصوبه شماره 1632 مورخ 06/02/1405 شورای محترم اسلامی شهر شاندیز، نسبت به فروش چهار قطعه ملک متعلق به شهرداری شاندیز از طریق مزایده اقدام نماید.
شرایط مزایده:
1- مبلغ سپرده شرکت در مزایده جهت هر ملک مطابق جدول پیوست به شماره حساب 0204880582008 بانک ملی به نام سپرده شهرداری شاندیز یا اخذ ضمانتنامه بانکی در وجه شهرداری شاندیز با اعتبار 1 ماه از تاریخ تسلیم پیشنهادها و 1 ماه دیگر قابل تمدید باشد.
در صورت امتناع از عقد قرارداد مبلغ سپرده برندگان اول و دوم مزایده، به ترتیب به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.
زمان توزیع اسناد در سامانه ستاد از دوشنبه مورخ 09/06/1405 تا ساعت 17 دوشنبه مورخ 16/06/1405 می باشد.
مهلت بارگذاری پیشنهاد در سامانه ستاد و ارائه ضمانت شرکت در مزایده تا ساعت 11 شنبه مورخ 28/06/1405 می باشد
زمان بازگشایی اسناد مزایده از طریق سامانه ستاد راس ساعت 11:30 شنبه مورخ 28/06/1405 می باشد.
سایر اطلاعات و جزئیات مربوط به مزایده در اسناد مزایده درج شده است
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 05131422350 و 05131422364 تماس حاصل فرمایید.
پیام خود را بگذارید