خطیب جمعه بخش شاندیز :  توزیع13 هزار بسته کمک معیشتی با کمک خیرین و تأمین بودجه توسط مدیریت شهری شاندیز .

خطیب جمعه بخش شاندیز : توزیع13 هزار بسته کمک معیشتی با کمک خیرین و تأمین بودجه توسط مدیریت شهری شاندیز .

به گزارش روابط عمومی، ستاد نماز جمعه شاندیز حجت الاسلام و المسلمین بهمنی امام جمعه شاندیز با ابراز خرسندی از وضعیت سفید اعلام شده در شهرستان طرقبه شاندیز گفت : نماز دشمن شکن جمعه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردیده و امیدواریم با کمک هم و با رعایت اصول بهداشتی ریشه این بیماری منحوس ، که دوباره در برخی مناطق کشور شیوع پیدا کرده را نابود سازیم .

علی بهمنی ضمن خوش آمدگویی به گردشگران درخواست کرد تا با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی به سفید ماندن وضعیت در منطقه کمک نمایند.
ایشان با قدردانی از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ، نیروی انتظامی ، بسیجیان و مردم جهادگر در کنترل تردد ها و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ابتدای سال ، به تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا اشاره کرد و اظهار داشت : خوشبختانه با کمک خیرین گرانقدر و مجموعه مدیریت شهری شاندیز و اداره اوقاف و آستان محترم قدس رضوی، تاکنون ۱۳۰۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش ۳ میلیارد تومان بین افراد نیازمند توزیع شده که این مهم با عنوان طرح مواسات و همدلی درآینده نیز ادامه خواهد داشت.
خطیب جمعه شاندیز از تمامی عوامل و دست اندرکاران این حرکت خیرخواهانه که بدون هیچ چشم داشتی در صحنه حاضر و با این عمل خداپسندانه خویش از اقشار بی بضاعت حمایت نمودند، قدردانی کرد.
ایشان در پایان خواستار حضور پرشور نمازگزاران با رعایت موازین بهداشتی در نماز دشمن شکن جمعه گردیدند.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد