پیام شهردار شاندیز به مناسبت فرارسیدن روز ملی شوراها

پیام شهردار شاندیز به مناسبت فرارسیدن روز ملی شوراها

سید احمد باقری شهردار شاندیز در پیامی فرارسیدن روز ملی شوراها را به اعضای شورای شهر شاندیز تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر می باشد : 

اعضای محترم شورای اسلامی شهر شاندیز

رشد و توسعه جوامع بشری مدیون و مرهون خرد جمعی و بهره مندی از ظرفیت مشارکت نخبگان و اندیشمندان و ایجاد زمینه برای طرح دیدگاه ها و نظرات گوناگون است. شورای اسلامی شهر به عنوان نهادی برآمده از دیدگاه ها ، نظرات و مطالبات مردم در مورد نحوه مدیریت شهری ، بدون شک می تواند نقشی بی بدیل و انکارناپذیر در توسعه پایدار و متوازن و ارتقای شاخص های کیفیت زندگی شهروندان ایفا کند.

شورای محترم ششم با باور به این نگاه و تلاش موثر در راستای استفاده از ظرفیت های قانونی ضمن حرکت در مسیر موفقیت ، گام های بزرگی برداشته و برنامه های متنوع و متعددی برای مدت باقیمانده از فرصت خدمت هدف گذاری کرده است.

نوسازی و توسعه ناوگان حمل و نقل شهری ، اجرای پروژه های متعدد عمرانی ، تلاش در جهت ارتقای درجه و اصلاح ساختار شهرداری ، برنامه ریزی در جهت توسعه فضای سبز عمومی و تامین منابع پایدار آب ، اصلاح فرآیندهای اداری و توسعه شهرداری الکترونیک ، تلاش در جهت تصویب طرح تفصیلی متناسب با نیازها و اقتضائات روز و ده ها اقدام دیگر از جمله برنامه هایی است که با هدایت و راهبری و نظارت شورای محترم در این مدت انجام شده و شهروندان عزیز نتایج آن را در آینده نزدیک مشاهده خواهند کرد. قطعا برنامه ها و پیگیری های کلان شورای محترم از جمله در حوزه تامین زیرساخت ها در سایر حوزه ها نیز در جای خود قابل ذکر و در خور تقدیر است.

اینجانب ضمن تبریک روز شوراها بر خود فرض می دانم از تلاش ها و پیگیری های مجدانه شما قدردانی نموده و از حمایت های بزرگوارانه و راهنمایی های دلسوزانه شما در این مدت سپاسگزاری نمایم. توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف شاندیز از خداوند متعال خواهانم.

سید احمد باقری

شهردار شاندیز

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد