نشست هم‌اندیشی شهردار با بانوان فعال شاندیز

نشست هم‌اندیشی شهردار با بانوان فعال شاندیز

در این نشست که با حضور مهندس نکاحی و آقای صاحبی رئیس محترم شورای اسلامی شهر برگزار شد، ضمن بیان مسائل و مشکلات بانوان از سوی نمایندگان این قشر از جامعه پیشنهادات و راهکارهایی نیز ارائه گردید.

مهندس نکاحی ضمن تشکر از حضور بانوان دغدغه‌مند شهر اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های مطرح شده علاوه بر برنامه ریزی، مشارکت همگانی مردم نیز لازم است.

وی افزود: امروزه بانوان میتوانند نقش موثری در مدیریت شهری داشته باشند و این مستلزم همکاری بانوان در مسائل مختلف اجتماعی و فرهنگی و ... و همچنین رصد مشکلات و انتقال موضوعات می‌باشد .

مهندس نکاحی بیان کرد: امروزه یکی از مسائل مهم دنیا درون سپاری امور است چرا که میتوان نقاط قوت را شناسایی و این عوامل را به فرصت تبدیل نمود.

ایشان ضمن بیان اینکه روزانه به طور میانگین 78 هزار نفر گردشگر وارد شهر شاندیز می‌شود خواستار استفاده بهینه از این فرصت شد.

در ادامه مهندس نکاحی از تبدیل یکی از پارک‌های شهر به پارک مخصوص کودکان و بانوان، ایجاد اولین خانه بوم‌گردی در پارک طبیعی، ایجاد بازار قدیمی با معماری خاص، کمک به بانوان برای ساخت نشریه مخصوص بانوان نیز خبر داد.

رجبعلی صاحبی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر از حضور بانوان در این جلسه و پیگیری مسائل مرتبط با این قشر در جامعه اظهار کرد: شورای اسلامی شهر که نمایندگان مردم هستند با جدیت پیگیر مسائل شهر خواهند بود البته در این میان همکاری مردم و یاری آنها ما را در پیشبرد اهداف کمک خواهد کرد.

صاحبی افزود: بانوان از مهمترین و کارآمدترین اقشار جامعه می‌باشند که حمایت از ایشان و فراهم نمودن مسائل رفاهی آنان، موجب تحکیم بنیان خانواده‌ها و پرورش فرزندان و آینده‌سازان شهر عزیزمان خواهد بود.

در پایان این نشست، پرسش و پاسخ در خصوص مسائل مطرح شده انجام گردید که مهندس نکاحی و آقای صاحبی پاسخگوی بانوان بودند.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد