دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی با رئیس جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی با رئیس جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شاندیز با رئیس جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز 

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاندیز: سید احمد باقری شهردار شاندیز به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر شاندیز با مهندس رحمانی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

غلامرضا جودی رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز با تبریک انتصاب مهندس رحمانی گفت:از شاندیز به عنوان یک شهر گردشگری استراتژیک و تنفسگاه شهر مشهد یاد می شود که این نقطه قوت در هیچیک از شهرستانهای استان خراسان به این شکل برای ساکنان شهر مشهد دارای اهمیت نیست.

جودی با اشاره به وجود شرکت های تعاونی فراوان در اقصی نقاط حریم شهر شاندیز افزود: وجود این تعاونیها میتواند اثرات مخربی با ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی بر پیکره شهر گردشگری شاندیز وارد نماید که با نظارت دقیق بر فعالیت این مجموعه ها می توان این تهدید را به فرصت تبدیل نمود.

رئیس شورای اسلامی شاندیز با انتقاد از تغییر مداوم مدیران جهاد کشاورزی طی یک سال و نیم گذشته تصریح کرد:امیدواریم با حضور مهندس رحمانی شاهد کاهش تخلفات در حریم شاندیز و رونق کشاورزی در حوزه تولیدات باغی و گلخانه ای این منطقه باشیم. 

در ادامه سید احمد باقری شهردار شاندیز ضمن تبریک مسئولیت به رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان  گفت: یکی از مشکلات عمده شهرستان عدم توجه به ساختار ادارات در تمامی سطوح است که این مسئله عموما با خط کش جمعیت سنجیده می شود، ولی در شهرستان طرقبه شاندیز شاخصه های بسیاری به جز جمعیت وجود دارد که ملاک عمل قرار نمی گیرد.

شهردار شاندیز از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم شهر، تغییر کاربری اراضی، از بین بردن منابع طبیعی و حتی ساخت و سازهای بی رویه در بستر رودخانه به عنوان چالش بزرگ شهرستان یاد نمود و افزود: در این حوزه همکاری مشترک شهرداری و جهاد کشاورزی می تواند بخشی از این مشکلات را مرتفع نماید.

باقری در ادامه با اشاره به وضعیت منابع آبی و نیاز به حفظ و احیای فضای سبز شاندیز افزود:امروز یکی از مطالبات جدی مردم از مجموعه مدیریت شهری حفظ فضای سبز است چرا که گردشگران شاندیز را با طبیعت سرسبز و زیبا می شناسند، لذا در همین راستا احداث استخر ذخیره آب می تواند برای مدتی مشکل کم آبی فضای سبز شاندیز را مرتفع نماید.

در پایان مهندس رحمانی از مساعدت های شهرداری شاندیز با اداره جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز قدردانی نمود. 

شهرداری و شورای اسلامی شهر شاندیز 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد