گزارش فعالیت های شهرداری شاندیز در جلسه شورای اداری شهرستان طرقبه شاندیز

گزارش فعالیت های شهرداری شاندیز در جلسه شورای اداری شهرستان طرقبه شاندیز

گزارش فعالیت های شهرداری شاندیز در جلسه شورای اداری شهرستان طرقبه شاندیز

مهندس نکاحی شهردار شاندیز در این مراسم اظهار داشت: امروز شهر شاندیز و مدیریت شهری بهترین شرایط را در طول ادوار تجربه میکند که این تجربه بدون عملکرد سخت کوشانه و مجاهدانه مدیران شهر و خواست و همکاری شهروندان دور از ذهن به نظر میرسید.
ایشان با اذعان به اینکه وجود منابع مالی برای تامین هزینه های سنگین شهرمهم و غیر قابل انکار میباشد گفت: علی رغم آن که در سال 96 شهرداری دچار مشکلات مالی فراوانی بود خوشبختانه با تدابیر مناسب از این وضعیت خارج شده و در سال 98موفق شدیم دو برابر بودجه پیشنهادی شهرداری را محقق نماییم.
مهندس نکاحی به اقدامات مهم در این دوره اشاره کرد و اظهار داشت: تهیه سیستم های اطلاعات ات پایه در حوزه شهرسازی و تملک بالغ بر 58هزار متر مربع از اراضی با هدف تکمیل شبکه معابرعمومی و توسعه فضاهای خدماتی ،تامین بخش از اراضی بوستان زائر(سرخاندیز)، راه اندازی سیستم 137، ایجاد مجموعه فرهنگی حماسه شهدای گمنام ، اجرای صدها تن آسفالت ، اصطلاحات هندسی در نقاط مختلف شهر، ایمن سازی و آرام سازی معابر شهری، افزایش سرانه های فضای سبز و ایجاد پارک های محلات ، تامین فضاهای ورزشی محلی، تهیه لوایح موثر در بهبود خدمات به شهروندان ، برگزاری همایش مفاخر، فعالیت گسترده در موضوع مقابله با کرونا و ایمن سازی تدریجی شهر ، بهسازی کشتارگاه، پیشگیری مشکلات ساکنان مسکن مهر و تامین فضاهای خدماتی از مهمترین فعالیت های این دوره میباشد.
ایشان با انتقاد از عدم همکاری برخی دستگاه های دولتی که مسئولیت مستقیم تظلم به ساکنین مسکن مهر شاندیز را دارند گفت: تلاش داریم تا ادبیات "گفتمان، گفتمان از شهر با شهر و برای شهروندان" را در شهر جاری نمائیم که تحقق این اندیشه نیاز به همکاری شهروندان دارد.
شهردار شاندیز خاطرنشان ساخت: ما برای شهر و شهروندانمان  به تغییرات کالبدی راضی نیستیم بلکه درصدد هستیم با اقدامات شایسته روح تازه ای به شهر تزریق نماییم.
وی در پایان گفت : امروز مفتخریم پروژه سرخاندیز ، پل طبیعت و دهها پروژه مغفول مانده را در شرایط تحقق پذیری قرار داده ایم و این موضوعات محقق نمیشود مگر آنکه اضلاع حاکمیت نیز وظایف خود را به درستی انجام دهند و یاریگر دستگاه های اجرایی باشند.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد