دیدار شهردار شاندیز به همراه جمعی از مسئولین با پدر دکتر قالیباف

دیدار شهردار شاندیز به همراه جمعی از مسئولین با پدر دکتر قالیباف

دیدار شهردار شاندیز به همراه جمعی از مسئولین با پدر دکتر قالیبافمهندس نکاحی شهردار شاندیز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین و معتمدین شهرهای شاندیز و طرقبه با حضور در منزل پدر دکتر قالیباف ، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به سمت ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفتند.
مهندس نکاحی با ابراز خرسندی از وفاق و همدلی ایجاد شده در شهرستان ، حضور شخصیت هایی همچون دکتر دهقان و دکتر قالیباف را بسیار ارزشمند و مغتنم دانست و گفت : خدمات دکتر قالیباف در حفظ نظام و انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم با تدابیر ارزنده ایشان شاهد اتفاقات خوبی در کشور باشیم .

حجت الاسلام و المسلمین بهمنی نیز ضمن تبریک این انتخاب، حضور دکتر قالیباف را در این مسند و سیاست های انقلابی ایشان را زمینه تحولات عظیم در جهت پیشرفت جامعه و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز این اتفاق بزرگ را زمینه ساز تحول اساسی در امور مجلس و سیاست های کلان کشور دانست و اظهار امیدواری کرد که با حضور دکتر قالیباف شاهد پویایی جامعه، نابودی دشمنان و ادامه دهنده راه شهدا باشیم .

پدر دکتر قالیباف نیز در این نشست صمیمی خطاب به مسئولین، رهبر انقلاب را به پدر یک خانواده تشبیه نمود و گفت : همه باید دست به دست هم و در زیر سایه حکیمانه رهبری معظم انقلاب همانند فرزندان یک پدر در راه اعتلای نظام و انقلاب تلاش کنیم و هر کس در هر مسندی خالصانه برای مردم و کسب رضای خدا کار کند.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

گزارش عملکرد شهرداری شاندیز
گزارش عملکرد شهرداری شاندیز
دیدار شهردار شاندیز با فرمانده سپاه شهرستان
دیدار شهردار شاندیز با فرمانده سپاه شهرستان