دیدار نوروزی شهردار شاندیز با دکتر امامی راد

دیدار نوروزی شهردار شاندیز با دکتر امامی راد

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شاندیز با حضور در دفتر دکتر امامی ضمن تبریک سال نو در خصوص مشکلات شهری و پروژه های سرمایه گذاری و گردشگری شاندیز تبادل نظر کردند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ؛ دکتر امامی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بر همدلی و همراهی همه مسئولین و پیگیری مجدانه مشکلات مردم تاکید کرد و اظهار داشت : مدیریت شهری می بایست اولویت امور خود را رفع مشکلات شهروندان و تحقق خواسته های آنان قرار دهد . 
وی اظهار امیدواری کرد در سایه تعاملات سازنده تامین اعتبارات لازم در خصوص پروژه های سرمایه گذاری انجام پذیرد. 

غلامرضا جودی رئیس شورای اسلامی شهر شاندیز نیز ضمن تبریک سال نو ، شهر شاندیز را میزبان مسافران و گردشگران و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) دانست و گفت : ایجاد زیرساخت های شهری و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری از مهمترین خواسته های شهروندان است.

سید احمد باقری شهردار شاندیز نیز موضوعات اتصال آزادراه مشهد چناران به شاندیز ، احداث پل خادر ، پروژه سرخاندیز ، پارک پردیس طبیعت ، احیای پروژه های معطل مانده شاندیز از قبیل پدیده ، شهرک گلستان و کشتی رویای شاندیز را از مهمترین پروژه های در دست پیگیری مدیریت شهری بر شمرد.
 باقری در خصوص خرید اتوبوس های نو در سیستم حمل و نقل شاندیز  گفت : بدون پیگیری های دکتر امامی و دکتر دهقان این موضوع به سرانجام نمی رسید .
وی همچنین خواستار احیای ردیف اعتبار ملی پارک پردیس طبیعت با توجه به موقعیت خاص آ‌‌ن و وجود فضاهای عمومی در اطراف رودخانه شد.

دکتر فرودی و مهندس اصغری دیگر اعضای شورای اسلامی شهر نیز با تقدیر از پیگیری های های دکتر امامی در خصوص احداث بیمارستان تامین اجتماعی و دانشگاه آزاد اسلامی ، این دو پروژه را زمینه ساز رشد و توسعه منطقه دانستند و خواستار نگاه ویژه مسئولین به شهر گردشگر پذیر شاندیز شدند . 

میرشاهی_خبرنگار شاندیز

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد