شهردار شاندیز در جلسه شورای ترافیک شهرستان

شهردار شاندیز در جلسه شورای ترافیک شهرستان

جلسه شورای ترافیک شهرستان با هدف بررسی و برنامه ریزی مناسب در جهت ساماندهی تردد خودروها و کنترل ترافیک در ایام نوروز به ویژه در روز طبیعت برگزار شد . 

حمیدرضا رحیمیان فرماندار شهرستان طرقبه شاندیز بر آماده باش تمامی دستگاهها و همکاری مناسب در جهت رفع بحران قابل پیش بینی تاکید کرد و اظهار داشت : شهرستان طرقبه شاندیز همه ساله در ایام نوروز و بویژه روز طبیعت با بحران ترافیک و تردد حجم زیاد خودروها مواجه است که برنامه ریزی و تمهیدات مناسب باعث جلوگیری از اتفاقات ناگوار خواهد شد . 
وی همچنین خواستار همکاری مدیران شهرستان مشهد و کنترل ترافیک و جلوگیری از ورود خودروها در ساعات خاص اوج ترافیک از سمت وکیل آباد به شهرستان طرقبه شاندیز شد . 

سرهنگ ایزدی نیز گزارشی از وضعیت تردد خودروها و امار تصادفات و حوادث جاده ای و همچنین افزایش قابل توجه ورود و خروج مسافران و گردشگران به شهرستان به نسبت سال های گذشته ارائه کرد . 
وی خواستار نصب علایم هشدار دهنده و تابلوها و بنرهایی با موضوع هشدار مناطق خطر افرین و ضرورت کنترل سرعت شد و تاکید کرد : با توجه به عدم اشنایی مسافران و گردشگران با نقاط حادثه خیز محورهای شهرستان می بایست تمهیدات مناسب اندیشیده شود تا خدای ناکرده حادثه ای برای هموطنان عزیز رخ ندهد . 
در این جلسه بر کنترل ترافیک قابل پیش بینی به جهت حضور حجم زیاد مسافر و گردشگر در روز طبیعت تاکید شد و خواستار همکاری شهروندان و همچنین تسهیل دسترسی های مختلف جهت کنترل خروج خودروها از شهرستان شدند . 
اطلاع رسانی های لحظه به لحظه و حضور پر رنگ خبرنگاران صدا و سیما از خواسته ها و مصوبات این جلسه بود .

#میرشاهی _خبرنگار شاندیز

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد