بازدید مدیریت شهری شاندیز از محله ارچنگ

بازدید مدیریت شهری شاندیز از محله ارچنگ

با حضور مدیریت شهری ، مدیران شهرداری و معتمدین شهر نهضت خدمت به مردم نهادینه خواهد شد.

مهندس نکاحی شهردار شاندیز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرداری در معیت هیات امنا و معتمدین محله ارچنگ از وضعیت کوچه و خیابان ها و مشکلات این محله بازدید نمودند .
شهردار شاندیز با تاکید بر تسریع در روند پیگیری امور اظهار امیدواری کرد همکاران در شهرداری با تلاش مضاعف و جهش خدمت در سال جهش تولید از فضای روزمرگی خارج و در ساعات غیر اداری نیز امور شهروندان را پیگیری نمایند.
مهندس نکاحی در پاسخ به پرسش علت افزایش قیمت در صدور پروانه ساختمانی گفت : شهرداری صرفاً قوانینی را اجرا می کند که مراجع ذیصلاح و قانون گذار وضع می کنند.
ایشان مشارکت شهروندان را در خصوص تامین سرانه های شهری بسیار موثر دانست و اظهار کرد : اقشار مختلف جامعه باید دست به دست هم دهند و مدیریت شهری را یاری رسانند البته در این بین اقشاری هم هستند که می بایست در اجرای قوانین تسهیل گری شود و هیات امنای مسجد می تواند با معرفی چنین اشخاصی شهرداری را در کمک به افراد نیازمند حمایت نماید.
مهندس نکاحی ضمن پیشنهاد تشکیل نهضت بازگشایی معابر در محلات اعلام آمادگی کرد علی رغم مشکلات مالی که در این ایام گریبان گیر تمام شهرداری ها شده در تمام شرایط در کنار مردم هر گونه خدمتی را ارائه نماید.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد با حضور مدیریت شهری، مدیران شهرداری و معتمدین شهر نهضت خدمت به مردم نهادینه گردد.
شایان ذکر است با تاکید شهردار مقرر گردید جلسات بصورت مستمر در محلات برگزار و امور از طریق دستیاران ویژه ایشان پیگیری شود.
گفتنی است این بازدید در ادامه سلسله جلسات ستاد تسهیل شهرداری شاندیز با هدف تسهیل امور شهروندان و رفع مشکلات شهری برگزار گردید.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

گزارش عملکرد شهرداری شاندیز
گزارش عملکرد شهرداری شاندیز
دیدار شهردار شاندیز با فرمانده سپاه شهرستان
دیدار شهردار شاندیز با فرمانده سپاه شهرستان