بازدید استاندار خراسان رضوی از پدیده شاندیز

بازدید استاندار خراسان رضوی از پدیده شاندیز

 

استاندار و رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از مجموعه پدیده شاندیز بازدید کردند.

 
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی و غلامعلی صادقی رئیس کل دادگستری استان  از بخش‌های مختلف مجموعه پدیده شاندیز  بازدید کردند.
 
علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی روز سه‌شنبه در بازدید از طرح‌های اقتصادی شرکت پدیده در  شاندیز گفت: امروز مفتخر هستیم که اعلام کنیم شرکت پدیده شاندیز چشم انداز روشنی پیش رو دارد و سهامداران می‌توانند از روز شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با بازگشایی نماد این شرکت با نام گشان اقدام به خرید و فروش سهام کنند.
 
او افزود:  دریک سال و سه ماه گذشته ۴۰ جلسه با هدف و موضوع رسیدگی به وضعیت شرکت پدیده شاندیز در خراسان رضوی و در سطح ملی برگزار شده است ،اهمیت دادن به اوضاع ۱۲۱ هزار سهامدار این شرکت و احقاق حقوق آنان در قالب قانون موجب چنین توجهی به این شرکت شده است.

استاندار خراسان رضوی در خصوص مزیت‌های اقتصادی شرکت پدیده شاندیزادامه داد: این شرکت تنها شرکتی در کشور است که در شرایط فعلی هیچ گونه بدهی ندارد.

رزم حسینی بیان کرد: از دیگر ویژگی‌های مثبت اقتصادی پدیده می‌توان به احقاق حقوق سهامداران و واگذاری سهام جبرانی به آنان طبق انتظار قبلی و وعده‌های انجام شده اشاره کرد و این واگذاری در راستای حمایت از مردم بود که با اعتماد اقدام به مشارکت در اجرای پروژه عمرانی در راستای آبادانی استان کردند.

او  تصریح کرد:شرکت پدیده شاندیز یک شرکت گردشگری - خدماتی است و دارنده دارایی‌های بسیار ارزشمندی است که این امر باید مورد توجه سهامداران آن قرار گیرد.

استاندار خراسان رضوی از دیگر مزیت‌های این شرکت را حمایت رییس جمهوری و حکومت از آن دانست و تاکید کرد:مصوبات سران سه قوه برای شرکت پدیده شاندیز که با هدف حمایت از سهامداران انجام شد برای هیچ شرکتی در کشور سابقه ندارد.

رزم حسینی با اشاره به لزوم مصوبه فراقانونی سران قوا در در خصوص شرکت پدیده شاندیز اظهار کرد: تامین اعتبارات مورد نیاز شرکت برای پیشرفت توسط بانک‌ها و تمرکز کلیه پرونده‌های شکایت با موضوع پدیده در دادگستری مشهد از جمله بند‌های مصوبه مذکور است.

اوتصریح کرد: بی شک بازگشایی نماد پدیده در فرابورس همزمان با دوران طلایی بورس در کشور نقطه عطف و دورنمای روشنی را برای این شرکت و توسعه آن و سهامداران صبورش نمایان می‌کند.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد