برگزاری جلسه تعیین اهداف مدیریت شهری

برگزاری جلسه تعیین اهداف مدیریت شهری

جلسه تعیین اهداف و استراتژی شهرداری با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران دوایر برگزار گردید .
در این جلسه مهندس نکاحی شهردار شاندیز با تاکید بر راه اندازی سامانه ۱۳۷با هدف پیگیری و رفع مشکلات شهری گفت: سامانه ۱۳۷ یکی از بهترین پل

های ارتباطی شهروندان با مدیریت شهری است که همشهریان عزیز می توانند مشکلات شهری و نظرات و پیشنهادات خود را از طریق آن منتقل نمایند .
وی افزود : در راستای پاسخگویی به شهروندان، درصدد هستیم با اختصاص یک روز در هفته یک نفر از اعضای شورای شهر و مسئولین شهر با حضور در پایگاه ۱۳۷ پاسخگوی مردم باشند .
وی اظهار داشت: شهرداری بیش از ۴۰۰ خدمت را به شهروندان ارائه می دهد اما چارت سازمانی شهرداری پاسخگوی این حجم از خدمت نمی باشد و بدین منظور شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات مردم کمک شایانی به ارائه خدمات مطلوب می نماید.
ذبیح اله عباس زاده رئیس شورای اسلامی شهر سامانه ۱۳۷ را دائره المعارفی برای انجام وظایف و حوزه فعالیت شهرداری خواهد بود .
وی همچنین خواستار ارتباط رادیویی در زمان حضور مسئولین در پایگاه ۱۳۷ شد تا شهروندان مشهدی نیز بتوانند نظرات و ایده های خود را منتقل نمایند.
رجبعلی صاحبی در این جلسه گفت: تبلیغات سامانه ۱۳۷ در سطح شهر و پیگیری موضوعات از این طریق باعث خواهد شد فاصله بین مردم و شورا کمتر شود و به نوعی اعتماد سازی صورت گیرد.
وی نیز اظهار امیدواری کرد رؤسای ادارات نیز در این مسیر ما را همراهی کنند.
در ادامه جلسه به بررسی وضعیت ساخت و سازهای غیر مجاز پرداخته شد شهردار شاندیز در این خصوص اظهار کرد : متاسفانه آمار ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم شهر بسیار زیاد است که باید سازمان ها و ادارات مربوطه با جدیت با این معضل برخورد کنند.
مهندس نکاحی افزود: برون سپاری واحد اجرائیات یکی از اقداماتی بود که شهرداری شاندیز با هدف حفظ اقلیم طبیعی منطقه و جلوگیری احداث بی رویه و بی ضابطه ساخت و سازها انجام داد.
ایشان اضافه کرد: بیشتر تخلفات در حریم شهر و حاشیه روستاها انجام می شود که می بایست دهیاران و شوراهای روستا نیز این موضوع را جدی گرفته و طبق ضوابط قانونی عمل نمایند.
مهندس رازقی رئیس اداره مالیاتی نیز میهمان ویژه این جلسه بود که در خصوص مسایل مشترک مالیاتی بحث و تبادل نظر نمودند.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد