برگزاری جلسه مشترک شهردار شاندیز با امام جماعت و معتمدین محله حصارسرخ

برگزاری جلسه مشترک شهردار شاندیز با امام جماعت و معتمدین محله حصارسرخ

در راستای اجرای دستورالعمل ستاد تسهیل و تکریم ارباب رجوع در محلات شهر جلسه ای با حضور مهندس نکاحی شهردار جمعی از مدیران شهرداری با امام جماعت و تعدادی از معتمدین محله حصارسرخ در مسجد جامع این محله برگزار گردید.

مهندس نکاحی شهردار شاندیز در این جلسه اظهار کرد : فلسفه وجودی شهرداری ها آن است که کیفیت زندگی و خدمات رفاهی را برای شهروندان پدید آورند و شهروندان نیز بدانند که اگر قرار است خدماتی ارائه گردد مشارکت شهروندان را می طلبد و شهرداری بعنوان متولی شهر می بایست تمام هزینه های رفاهی ، خدماتی تأمین سرانه ها و ... را از محل درآمدهای خود صرف نماید.

وی اظهار امیدواری کرد با اجرای دستورالعمل تسهیل و تکریم ارباب رجوع در محلات بتوانیم با مشارکت و همراهی شهروندان ، ائمه جماعات و معتمدین ، مشکلات و برنامه های شهری را اولویت بندی نموده و نسبت به اجرای آن گام برداریم.

مهندس نکاحی با اشاره به اصلاحات هندسی صورت گرفته و اعتراضاتی که عده ای خاص دارند گفت : اصلاحات صورت گرفته در راستای برگزاری جلسات تخصصی با متخصصان حوزه و مشاوران مربوطه و طرح در شورای ترافیک شهرستان اجرا گردیده که خوشبختانه آمار تلفات جاده ای محور شاندیز را طبق گفته های پلیس راهور به صفر رسانیده است.

در ابتدای جلسه نیز حجت الاسلام امیری امام جماعت و معتمدین محله حصارسرخ پیشنهادات و خواسته های اهالی را از قبیل رسیدگی بیشتر به این محله ، احداث پروژه های فضای سبز ، زیباسازی و ورزشی و توسعه پارک ها  ، تسریع و تسهیل در صدور پروانه برای بومیان منطقه و ... مطرح نمودند.

گفتنی است دستورالعمل ستاد تسهیل و تکریم ارباب رجوع با محوریت امام جماعت محل ، جمعی از معتمدین ، نماینده شورای شهر و نمایندگان شهرداری با هدف تسهیل و تسریع در اجرای امور ف کاهش مراجعات غیر ضرور به شهرداری و اولویت بندی اجرای خواسته های عمومی مردم ،  اجرا خواهد شد.

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد