شهرداری شاندیز با مشارکت در ایجاد فضاهای ورزشی توانسته است قسمتی از نیازهای شهروندان را رفع نماید

شهرداری شاندیز با مشارکت در ایجاد فضاهای ورزشی توانسته است قسمتی از نیازهای شهروندان را رفع نماید

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طرقبه شاندیز بیان نمود: ورزش شاندیز با دارا بودن ظرفیت و پتانسیل بسیار خوب توانسته است در بعضی از رشته ها سرآمد استان و سرآمد کشور باشد قطعاً یک کار همگانی با حضور تمامی عوامل مرتبط می تواند موجبات رشد و شکوفایی بیشتر ورزش

شاندیز را فراهم کند. ورزشکاران شاندیز در رشته هایی همچون ورزش های باستانی، فوتبال، کشتی، رزمی و چند رشته دیگر توانستند عناوین خوب استانی و ملی را کسب نموده و افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را پیدا کنند.

سعیدی اظهار کرد: فضاهای دولتی در شهر شاندیز بسیار محدود بوده و امید است در آینده بتوانیم فضاهای تخصصی تر را در شهر شاندیز ایجاد نماییم . حضور بخش خصوصی نیز می تواند به این موضوع کمک شایانی داشته باشد. سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهر شاندیز این قابلیت را ایجاد می‌کند که ورزشکاران از امکانات ورزشی قابل قبول در شهر برخوردار باشند . مشارکت دستگاه هایی همچون شهرداری ها می توانند موجبات رشد و توسعه ورزش همگانی را فراهم آورد .

 وی بیان داشت: شهرداری شاندیز با حضور و مشارکت در ایجاد فضاهای ورزشی توانسته است قسمتی از نیاز شهروندان شاندیزی را فراهم نماید.  تسهیلگری و وضع قوانین و ایجاد شرایط بهتر برای مالکین و بخش خصوصی می تواند رغبت بیشتری در بین ایشان جهت ایجاد فضاهای ورزشی ایجاد نماید .

وی اظهار کرد : اداره ورزش و جوانان شهرستان طرقبه شاندیز آمادگی همکاری حداکثری با کلیه علاقمندان جهت توسعه فضاهای ورزشی را دارد. وجود اولین مهد بازی و ورزش کودکان در شهر شاندیز توانسته در آمادگی نونهالان جهت حضور در رشته های ورزشی موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه تعداد بیش از 5 باشگاه بدنسازی، دو باشگاه بیلیارد و وجود گودهای باستانی سالن های ورزشی ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش و وجود زمین چمن و پیست دو و میدانی حداقل امکاناتی است که در اختیار شهروندان قرار گرفته است اما با ساخت سالن ورزشی 9 دی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و استخر شنای آموزش و پرورش قطعاً اماکن بیشتری در اختیار نوجوانان جوانان و شهروندان شاندیز قرار خواهد گرفت. دکتر سعیدی در پایان گفت: جا دارد در اینجا از زحمات کلیه مربیان و مسئولین هیئت های ورزشی در شاندیز سپاسگزاری داشته باشم قطعاً این گونه اطلاع رسانی ها از جانب نشریات محلی می تواند در جهت آگاهی بخشی به مردم برای حضور در اماکن و میادین ورزشی موثر باشد.

 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد