قدردانی جناب دکتر صحی زاده رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان طرقبه شاندیز

نامه قدردانی جناب دکتر صحی زاده رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان طرقبه شاندیز از مهندس نکاحی شهردار شاندیز و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بویژه آقای مجید بقایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر، با توجه به خدمات شایسته در موضوع مقابله با بیماری کرونا و حفظ سلامت شهروندان در بخش شاندیز

گل آرايي و زيباسازي ميدان ولي عصر (عج)

 در راستاي اقدامات زيبا سازي شهري حوزه فضاي سبز شهرداري شانديز اقدام به تعويض گل ها و گل آرايي ميدان ولي عصر (عج) نمود.

محسن چراني مدير حوزه خدمات شهري و فضاي سبز شهرداري شانديز گفت: باتوجه به گرم شدن هوا و پژمردگي گل ها مي بايست در ايام مختلف گل آرايي سطح شهر اصلاح گردد.

وي همچنين خبر از علف زني گياهان خشک سطح شهر در جهت پيشگيري از بروز حوادث آتش سوزي داد.

چراني در پايان از شهروندان خواست نسبت به حفاظت از فضاي سبز محيط اطراف خود با شهرداري همکاري نمايند.

تجدید مزایده شهرداری شاندیز

شهرداری شاندیز در نظر دارد یک باب غرفه به متراژ ۱۰۲متر مربع واقع در نمایشگاه دائمی گل و گیاه ایرانیان، بلوک۴، غرفه۸۴، جاده شهرک صنعتی متعلق به خویش را به مدت یکسال به صورت اجاره از طریق مزایده محلی واگذار نماید. کلیه افراد حقیقی و حقوقی متقاضی می توانند جهت دریافت اسناد مزایده از تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ لغایت ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ به امور قراردادهای شهرداری شاندیز مراجعه نمایند.

۱- آخرین مهلت تسلیم پیشنهادها، ساعت ۱۳روز سه شنبه مورخ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ میباشد. بدیهی است بعد از ساعت مذکور هیچ پیشنهادی پذیرفته نخواهد شد.

 

۲- زمان و تاریخ باز گشایی اسناد مزایده: رأس ساعت۱۳:۳۰دقیقه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ در محل شهرداری می باشد.

 

۳- مبلغ پایه مزایده بر اساس گزارش کارشناس رسمی دادگستری از قرار هر ماه ۷/۰۰۰/۰۰۰ریال تعیین میگردد.

 

۴- مبلغ تضمین شرکت در مزایده فوق به مبلغ ۴/۲۰۰/۰۰۰ریال که میبایستی طی فیش نقدی به شماره حساب ۰۲۰۴۸۸۰۵۸۲۰۰۸نزد بانک ملی شعبه شاندیز به نام سپرده شهرداری شاندیز واریز و یک نسخه از اصل فیش واریزی تحویل نماید.

برگزاري جلسه برنامه ريزي مراسم ارتحال امام خميني (ره)

◀️ در جلسه اي به ميزباني امام جمعه محترم شانديز و با حضور رئيس شوراي اسلامي شهر و جمعي ار مسئولين در خصوص برنامه ريزي در جهت برگزاري هرچه باشکوه تر مراسم سالگرد ارتحال امام خميني (ره) تبادل نظر شد.

 در اين جلسه عباس زاده رئيس شوراي اسلامي شهر با اشاره به نقش و جايگاه امام راحل در ظهور انقلاب و مقابله با سلطه گري هاي کشورهاي بيگانه بر اجراي برنامه شاخص و شايسته تأييد نمود و گفت : امام خميني (ره) جايگاه ويژه اي در دل هاي هموطنان دارد و مي بايست تمهيدات لازم در اين خصوص فراهم گردد.
 حجت السلام بهمني نيز بر حضور حداکثري مردم و با شکوه برگزار شدن مراسم تأکيد نمود و خواستار برگزاري اين مراسم در مسجد جامع شانديز گرديد.
در پايان مقرر گرديد مراسم از ساعت 18 تا 20 در روز چهارشنبه 99/3/14 همراه با سخنراني و قرائت قرآن در مسجد جامع شانديز برگزار گردد.